KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Collage 16857184

nr 1685 7184

Max Papart

(1911-1994), Frankrike

Collage, Signerad, numrerad 26/90, ej ramad, löst lad, bladmått: 98x78 cm, oramad

Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 mars 2025
kl 19:58:16

4/3 21:17:56 1      300 kr
10/3 18:36:22 2      Vinnande bud

Max Papart

Läs mer om Max Papart